Menu Zavřeno

Co je AMBULA Q CLEANER ?

AMBULA QC je mycí gel bez použití vody. Svým složením se řadí mezi velmi významné  mycí gely v ČR.

Byly vyvinuty jako vysoce učinné prostředky  pro rozpouštění nečistot na povrchu pokožky s maximálním ohledem na její regeneraci. Je určen do těch nejtěžších podmínek a provozů , kde dochází k extrémnímu znečištění. QC gely si poradí se špínou jakou jsou třeba  barvy, kouřovody, saze, smůla…..

Mají výborné regenerační účinky. Velkou výhodou je, že neucpávájí vodovodní odpodní systémy.

AMBULA QC je český výrobek opírající se o zkušenosti  z  československého těžkého průmyslu.

Co je AMBULA Q EXTRA?

Mecí gel AQC EXTRA zelený

 

 

má vysokou účinnost v mytí a regeneraci. Tento výrobek je vlajkovou lodí výrobků QC.  Byl vyvinut jako vysoceúčinný  prostředek pro rozpouštění nečistot na povrchu pokožky s maximálním ohledem na její regeneraci. Je určen do těch nejtěžších podmínek a provozů , kde dochází k extrémnímu znečištění. Dá se tudíž říct , že přípravek ” myje skoro vše, co si lze přetavit “. Je vhodný pro opakované mytí.

 

Zaměření – je určen do strojírenských provozů, zámečnických dílen, autoopraven, lakoven, hutí, lesnictví a dřevoobráběcího průmyslu, ale i do zemědělských provozů a zahradnictví. Je velmi oblíben v cechu kominickém. V neposlední řadě najde uplatnění i v běžné domácnosti.

 Důležité upozornění pro spotřebitele QC EXTRA:  nepoškozuje mikrokultury v čističkách odpadních vod. Abrazivní složky a jejich měrná hmotnost zaručují dokonalé odvedení částic z odpadních systémů a tudíž nedochází k jejích  zanešení. Tento gel neobsahuje silikonové složky a je vhodný do automobilového průmyslu. Výrobek je dermatologicky testován. V sekci dokumentace jsou umístěny BL a atesty k tomuto výrobku volně ke stažení.

Balení
470 g                 kelímek– karton po 27 ks – paleta 648 ks
470 g                 500ml šroubovací dóza – foliováno po 18ks
  4,7 kg               5L plastový kbelík
28,2 kg              30L plastový barel  – vratný obal

 

Co je AMBULA Q REGE?

Mycí gel QC REGE  oranžový

 

vyniká svojí všestranností a regenerací pokožky rukou. Je vyroben tak, aby uspokojil co

nejširší okruh zákazníků. Jedná se o abrasivní   gelovou substanci, která má
má velmi vyvážené mycí vlastnosti. Složení tohoto výrobku garantuje šetrné a lehké odmývaní

nečistot z povrchu pokožky a zároveň napomáhá k desinfekci drobných ranek. Tím přispívá k rychle regeneraci pokožky a těchto drobných poranění.

QC gel EXTRA je určen do strojírenských provozů a tam, kde je kladen velký důraz na regeneraci rukou.

 

V neposlední řadě najde uplatnění i v běžné domácnosti. QC gel je často využíván i v kancelářských prostorech pro svou učinnou regeneraci a příejmný pocit v dlaních.

 

Zaměření – je určen do strojírenských provozů, zámečnických dílen, autoopraven, lakoven, hutí, lesnictví a dřevoobráběcího průmyslu ale i do zemědělských provozů a zahradnictví. Je velmi oblíben v cechu kominickém. V neposlední řadě najde uplatnění i v běžné domácnosti.

Důležité upozornění pro spotřebitele – REGE:  nepoškozuje mikrokultury v čističkách odpadních vod. Abrazivní složky a jejich měrná hmotnost zaručují dokonalé odvedení částic z odpadních systémů a tudíž nedochází k jeiích  zanešení. Nepoškozuje mikrokultury v čističkách odpadních vod. Tento gel neobsahuje silikonové složky a je vhodný do automobilového průmyslu. Výrobek je dermatologicky testován.  BL a atestace k tomuto výrobku jsou volně ke stažení.

Balení
470 g                kelímek – karton po 27 ks – paleta 648 ks
470 g                500 ml šroubovací dóza – foliováno po 18ks
  ,7 kg                5L plastový kbelík
28,2 kg             30L plastový barel  – vratný obal

Co je AMBULA Q ULTRA?

Mycí gel QC ULTRA  červený

 

má vysokou účinnost. Tento výrobek vyniká svými mycími vlastnostmi. Byl vyvinut jako vysoce účinný  prostředek pro rozpouštění nečistot na povrchu pokožky.  Je určen do těch nejtěžších podmínek a provozů , kde dochází k extrémnímu znečištění.

Mycí gel QC extra je určen do velmi znečištěných prostor, kde ruce přicházejí do styku s mastnými nečistotami .

 

Zaměření – je určen do strojírenských provozů, zámečnických dílen, autoopraven, lakoven, hutí a  průmyslu , ale i do zemědělských provozů a zahradnictví.

Důležité upozornění pro spotřebitele – QC ULTRA : nepoškozuje mikrokultury v čističkách odpadních vod. Abrazsivní složky  a jejích měrná hmotnost zaručují dokonalé odvedení částic z odpadních systémů a tudíž nedochází k jejích zanešení. Tento gel neobsahuje silikonové složky a je vhodný do automobilového průmyslu. Výrobek je dermatologicky testován. V sekci dokumentace jsou umístěny BL a atestace k tomuto výrobku jssou volně ke stažení.

 
 
Balení
  470 g                kelímek– karton po 27 ks – paleta 648 ks
  470 g                500ml šroubovací dóza – foliováno po 18 ks
   4,7 kg              5L plastový kyblík
 28,2 kg             30L plastový barel  – vratný obal

Kde můžeme používat AMBULU Q Cleaner?

Mycí gely Q Cleaner můžeme používat v kancelářských, průmyslových, sportovních a kulturních provozech, včetně domácností. Velkou výhodou je  možné použítí bez oplachu vodou, tak že třeba ve svém vozidle, kde nemáte okamžitě k dispozici vodu. Neucpává vodovodní odpady. Q Cleaner  se vyrábí ve třech variantach :

                                                                                                 EXTRA zelený / REGE oranžový / ULTRA červený