Menu Zavřeno

Co je dezinfekce?

Dezinfekce je ničení mikroorganismů za pomocí chemických a fyzikálních metod. Obsahuje dezinfekční látky. Provádí se v prostorách se zvýšenými nároky na čistotu z důvodu minimalizace nebo zamezení výskytu infekcí. Dále ji využijeme k dezinfekci předmětů od všech patogenních organizmů, které způsobují viry či bakterie.

Co je dezinfekční látka?

Dezinfekční výrobek  obsahuje  látku  určenou pro obecnou dezinfekci a ta se nazývá dezinfekční látka, která je protibakteriálním činidlem a aplikuje se na živé a neživé  předměty za účelem zničení mikroorganizmů.

Co je AMBULA 19?

Ambula 19 produktové označení A19 5000.F je  tekutý dezinfekční biocidní přípravek pro rychlou  dezinfekci  pokožky bez oplachu, lze ho také použit pro dezinfekci všech povrchů či nástrojů. Nemá žádné vedlejší účinky. 

V praxi je nazýván zkratkou A19.

tekutý

Co je AMBULA 20?

Ambula 20 produktové označení A20 5000.G je  gelový dezinfekční antibacteriální přípravek pro rychlou  dezinfekci  pokožky bez oplachu.

V praxi je nazýván zkratkou A20.

Kde můžeme používat AMBULU 19/20?

A19/20 můžeme uplatnit ve všech kancelářských, průmyslových, sportovních a kulturních provozech, včetně domácností. Jedná se velmi rychlou aplikaci dezinfekce na pokožku v průběhu celého dne. Předávkování A19/20 nehrozí. Velmi oblíbený je plastový rozprašovač 20 – 100ml, který ráno při odchodu z domu naplníte a bez problému vám vydrží celý den. Jeho velikost dovoluje nosit ho i v kapse oděvu. Během prodeje se A19 osvědčila jako  výborná dezinfekce k úklidu. Do kbelíku s vodou přilijte  1 dcl A19  a máte vynikající dezinfekční roztok na všechny povrchy.