Menu Zavřeno

Co je AIR GUARD?

AIR  GUARD je vysoce sofistikované  zařízení od švýcarského partnera a v České republice ho distribuje společnost AWT HI-TECH  pod svou marketingovou  označkou AIR AMBULA GUARD. Jedná se o teplovzdušné čerpadlo s difuzérem, který rozptýlí po ploše dezinfekční kapalinu A21 v podobě mlhového efektu.

Co je AMBULA 21 ?

AMBULA 21 je dezinfekční kapalina do teplovzdušného vaporizeru  AIR AMBULA GUARD. Tato kapalina je certifikovaná v souladu s nařízením vlády ČR a předpisy EU. Dodává se v 0,5 litrovém balení a její spotřeba je závislá na velikosti a členitosti dezinfikovaných 3D prostor. Místnost o velikosti 50 m2 a času aplikace 30s vychází na  900,-Kč.

 

Co je AIR AMBULA GUARD ?

AIR AMBULA GUARD je produktové označení AWT. Byl vyvinut  výzkumným institutem pro kubickou dezinfekci prostor. Tento vaporizer  má všechny potřebné certifikáty pro danný provoz a je v souladu s předpisy EU. Nemá žádné vedlejší účinky. Tekutá dezinfekce AIR AMBULA 21 byla   vyvinuta pro toto zařízení a díky provedení vaporizéru a  difuzéru vzniká dezinfekční kubická mlha.

Kde můžeme používat AIR AMBULU GUARD ?

AR AMBULU  GUARD můžeme uplatnit ve všech kancelářských, průmyslových, sportovních a kulturních provozech, včetně domácností. Vzdušná dezinfekce je vhodná pro dezinfekci kabin průmyslových  strojů a pro dezinfekci  atomobilů. Jedná se o velmi rychlou aplikaci vzdušné dezinfekce a to formou servisu, kdy dotýčný přistaví svůj dopravní protředek a během 20 min. odjíždí nebo prodejem viz.ceník.

Na povrchu předmětů  dezinfikovaných prostor nezůstavá žádná stopa po aplikaci AAG.

VIDEA