Menu Zavřeno

Co je AMBULA TEC?

AMBULA TEC  je bezdotyková mobilní dávkovací stanice s tekutou nebo gelovou dezinfekcí.

Díky chytré nabíječce se akumulátor pouze dobije a udržuje svou kapacitu. V případě výpadku EE nebo při použití venku můžete používat stanici 24 hod. bez dobití.

 

Do BDS stanice doporučujeme  dezinfekční náplň  AMBULA 19  nebo AMBULA 20.

 

Co je AMBULA 20?

A 20 je antibakteriállní gelový výrobek. Je určen hlavně pro dezinfekci rukou. Aplikuje se za pomocí BD stanice AMBULA TEC.  Tento antiseptický gél,  obsahuje  látky  určené také  pro obecnou dezinfekci. Aplikuje se na živé a neživé předměty za účelem zničení mikroorganizmů.

 

AMBULA TEC s vlastním potiskem

Nabízíme možnost vlastního brandu na stojany AMBULA TEC.

Kde můžeme používat AMBULU TEC?

AMBULU TEC můžeme používat ve všech kancelářských, průmyslových, sportovních a kulturních provozech, včetně domácností. Jedná se velmi rychlou aplikaci dezinfekce na pokožku bez dotyku v průběhu celého dne. Předávkování A19/A20 nehrozí!

 

Technologie

Bezdotyková dávkovací stanice byla vyvinuta v ČR a nyní se vyrábí a kompletuje v Posku pod marketingovým označením  AMBULA TEC. V současné době se vývoj posunul do 3-ti generace  BDS III  s možnosti nastaveni dávkovacího programu a světelným alarmem. Design BDS pro nás zabezpečuje reklamní  studio DECADENTI GROUP v České republice. Stanice je celokovová, stabilní a s vlastním akumulátorem pro použití bez EE a v exterieru.